Uroczyste wprowadzenie w urząd proboszcza księdza Sławomira Skoblika

2 września w naszej parafii miało miejsce uroczyste wprowadzenie w urząd proboszcza księdza Sławomira Skoblika.

Czcigodny Księże Proboszczu!

Boża Opatrzność, postawiła Cię w naszej parafii. Życzymy Tobie, jako naszemu nowemu Proboszczowi błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha Świętego oraz opieki Maryi na każdy dzień Twojej posługi wśród nas. Życzymy Ci również, wytrwałości i odwagi, w realizowaniu wyznaczonych celów. Ufamy, że będziesz gorliwie budował świątynię Bożą z żywych kamieni, którymi jesteśmy i że będziesz należycie troszczył się o dobra materialne naszej parafii.

Niech w trakcie Twojej posługi  wśród nas, nie zabraknie z naszej strony ludzkiej życzliwości i wsparcia we wszystkich sprawach i poczynaniach dla dobra naszej wspólnoty, a ewentualne pojawiające się przeszkody niech będą pokonywane Twoją mądrością i dobrocią, a także naszą pomocą. Powierzamy Ci naszą świątynię i parafię. Czuj się w niej dobrze jako Pasterz i jako Gospodarz.Szczęść Boże!

GALERIA ZDJĘĆ – Kliknij!