Ogłoszenia – 6 marca 2016 r.

• Dzisiaj o godz. 14:15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych. Będziemy modlili się za rodziny przeżywające trudności, aby otrzymały wsparcie, a dzieci mogły wzrastać w zdrowym i pogodnym środowisku.
  • Pod chórem są skarbonki na jałmużnę wielkopostną i na kwiaty do Grobu Pańskiego. W zakrystii sprzedajemy paschaliki wielkanocne.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu też w sobotę o godz. 18:30 proszę mieszkańców ul. Władysławowskiej 48 – 78, JarzynowejChłopskiej i Koralowej.
  • Od 1 marca do 31 marca w Szkole Podstawowej w Chłapowie odbywa się rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych. Dotyczy to 4 latków i 5 latków, które mogą być zapisane do zerówki i 6 latków, które obowiązkowo muszą iść do zerówki.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett