Ogłoszenia – 3 września 2017 r.

• Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15, poświęcone m. in. inicjatywie Różaniec do granic.
  • Msza św. dla dzieci w dniu 4 września na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. W niedzielę 17 września po mszy św. o godz. 10.30 w kościele spotkanie
    dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św. 1 października spotkanie o tej samej porze uczniów klas VII i II gimnazjum oraz ich rodziców, którzy w 2019 roku przystąpią do sakramentu bierzmowania.
  • W najbliższą sobotę o godz. 10.00 zbiórka ministrantów w salce na plebanii, na godz. 9.00 zapraszam chłopców chętnych do włączenia się w grono
    ministrantów, a o 11.00 spotkanie lektorek.
  • Za tydzień w naszej Ojczyźnie rozpocznie się siódmy Tydzień Wychowania, któremu w tym roku towarzyszyć będzie hasło – „Maryja wychowawczynią pokoleń”. Czas ten to doskonała okazja do zastanowienia się, w jaki sposób rodzice, dziadkowie, nauczyciele, katecheci i duszpasterze mogą naśladować w wychowaniu Niepokalaną Matkę.
  • W poniedziałek – 11 września – po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie wyjeżdżających na pielgrzymkę do Wilna. Pielgrzymów proszę o przyniesienie dopłaty do całościowej sumy na wyjazd.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i Biuletyn Parafialny. Zachęcam zwłaszcza gości-wczasowiczów do nabycia kalendarza parafialnego – pamiątki z pobytu w Chłapowie. Cena 20 PLN to cegiełka na budowę kościoła.

Witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia.

Ks. Sławomir Skoblik