Ogłoszenia – 27 grudnia 2015 r.

• Dzisiaj – w niedzielępo wieczornej Mszy św. Róże Różańcowe mają swój opłatek.
  • Poniedziałek – Święto Świętych Młodzianków Męczenników.
  • Czwartek – ostatni dzień roku 2015. Po Mszy św. o godz. 17:00 odprawimy nabożeństwo na zakończenie roku.
  • PiątekNowy RokŚwiętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. odprawiamy jak w niedziele. Chociaż jest to pierwszy piątek miesiąca, nie będzie odwiedzania chorych, ani spowiedzi dla dzieci. Dzieci niech przyniosą książeczki pierwszopiątkowe na Mszę Świętą. Po Mszy Świętej podpiszemy książeczki.
  • Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą stycznia. O godz. 14:15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych.
  • Od poniedziałku rozpoczynamy kolędy duszpasterskie – w dni powszednie od godz. 15:00, w niedziele od godz. 17:00. Ofiary są przeznaczone na nagłośnienie kościoła.
    poniedziałek – ul. Jaśminowa, Piaskowa, Dolna, Władysławowska 3 – 23 i Boczna.
    wtorek – ul. Władysławowska 25 – 29
    środa – ul. Żeromskiego, Piracka, Latającego Holendra
    sobota – ul. Władysławowska 43 – 51, Kopalniana i Solna
    niedziela – ul. Władysławowska 2 – 14, Kliprów i Albatrosa
  • Musimy posprzątać kościół. We środę po wieczornej Mszy św. proszę Państwa z ul. Władysławowskiej 53 – 77 i Rodzinnej.
  • Zabawa parafialna – 9 stycznia. Cena od osoby – 100 zł. Kto się jeszcze waha, to proszę się zapisać, żebyśmy wiedzieli ile mamy osób. Fundusze z tej zabawy są przeznaczone na ocieplenie poddasza.
  • Bardzo dziękuję za zbudowanie żłobka, za pomysł wystroju. Niech raduje dzieci i wszystkich składających pokłon nowo narodzonemu Dziecięciu.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett