Ogłoszenia – 20 grudnia 2015 r.

• W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy kolektę budowlaną, która wyniosła 5.200 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • Wtorekspowiedź świąteczna w naszej parafii: rano od godz. 9:00 do 10:00, po południu od godz. 16:00 do 18:00.
  • Czwartek – Wigilia Bożego Narodzenia. Obowiązuje nas post. Odwiedzanie chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00O godz. 21:00 odprawimy wieczorną Mszę Świętą Wigilijną z myślą o tych, którym trudno uczestniczyć w Pasterce o godz. 24:00.
  • Piątek – Narodzenie Pańskie. Post nie obowiązuje. Kto uczestniczy w Pasterce, nie ma obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w ciągu dnia. Nie odprawiamy Mszy Świętej o godz. 16:00.
  • Sobotaśw. Szczepana, męczennika. Jest to dzień Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Kolekta jest przeznaczona na tę uczelnię. Msze Świętą w sobotę odprawiamy według porządku niedzielnego.
  • Przyszła niedziela – po wieczornej Mszy św. Róże Różańcowe mają swój opłatek.
  • Ze względu na Boże Narodzenie, w tym tygodniu opuszczamy sprzątanie kościoła.
  • W gablocie wywieszony jest plan kolęd.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett