Ogłoszenia – 17 kwietnia 2016 r.

• Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o powołania do Służby Bożej w Kościele.
  • Dzisiaj przypada 8 rocznica nominacji Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia na Metropolitę Gdańskiego.Także dzisiaj jest 33 rocznica święceń biskupich Księdza Arcybiskupa Seniora Tadeusz Gocłowskiego.
  • Sobota – Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski i Archidiecezji Gdańskiej. W Parafii we Władysławowie odpust. Suma o godz. 11:30.
  • W przyszłą niedzielę wolontariusze z Hospicjum w Pucku, będą przed kościołem zbierali ofiary dla Hospicjum.
  • Bardzo dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy św. proszę Państwa z ul. Jarowej, Maszoperii i Żeromskiego.
  • Zmarła p. Elżbieta Bolda z ul Górniczej. Pogrzeb odbył się we czwartek. Dobry Jezu, a nasz Panie….

Ks. Proboszcz Wiesław Wett