Ogłoszenia – 12 maja 2024 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli i przygotowali peregrynację relikwii św. Wojciecha w naszej parafii. Dzisiaj w południe odpust diecezjalny w Gdańsku-św. Wojciechu pod przewodnictwem prymasa Polski.
  2. Dzisiaj wybory sołtysa od 9.00 do 15.00 w szkole podstawowej.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Dzisiaj o godz. 15.00, w dni powszednie o godz. 17.30, dla dzieci w tym tygodniu z racji prób do I Komunii św. w kościele o 16.00 od poniedziałku do piątku.
  4. We wtorek przypada święto św. Macieja Apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli, w przyszłą niedzielę Zielone Świątki i uroczystość I komunii św.
  5. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa o 17.30.
  6. Pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium w Wejherowie, która odbędzie się 25-26 maja. Wyjście z przed kościoła o godz. 4.15, dołączamy się do Władysławowa i dalej idziemy drogą nad zatoką idziemy do Swarzewa, a następny przystanek przy kościele świętej Faustyny w Pucku. Powrót z Wejherowa tradycyjnie autobusem o godz. 14.00. Wyjazd w niedzielę do Wejherowa z parkingu przy kościele o godz. 8.00. Powrót pieszy z Wejherowa wieczorem.
  7. Tradycyjnie z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn,
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii i sprzątanie kościoła oraz na kwiaty i dekoracje. Bóg zapłać za kolektę budowlaną. W przyszłą niedzielę kolekta decyzja arcybiskupa metropolity gdańskiego przeznaczona obchody jubileuszu 100-lecia diecezji gdańskiej.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz

Zapowiedzi przedślubne: