Ogłoszenia – 1 listopada 2015 r.

• Dzisiaj Wszystkich Świętych. W naszym kościele odprawimy Msze św. o godzinie 8:00 i 10:30. Nie będzie mszy o godzinie 16:00. We Władysławowie Msza  św. w kościele o godz. 12:30, po Mszy św. procesja na cmentarz, po procesji ok. godziny 14:00.Msza św. na cmentarzu.
  • Dzisiaj jest pierwsza niedziela listopada, ale ze względu na Święto, Różaniec Róż Różańcowych odmówimy w następną niedzielę. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych za nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy w intencji można zyskać odpust zupełny.
  • Poniedziałek: wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. odprawimy o godz. 8:00 , 17:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 odmówimy Różaniec za zmarłych.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy, piątek, pierwsza sobota listopada:

– pierwszy piątek – odwiedzanie chorych od godz. 9:00;

– spowiedź św. dla dzieci – o godz. 16:00;

Msza św. pierwszopiątkowa dla dzieci o godz. 17:00.

• Przyszła niedziela jest drugą niedzielą listopada. Kolekta specjalnie na budowę. W tym miesiącu czekają nas dwie poważne inwestycje: montaż dzwonów i montaż ogrzewania. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę mieszkańców ul. Gościnnej, Poprzecznej i Strażackiej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett