<b>Ogłoszenia</b> – 1 września 2024r.

XXII Niedziela Zwykła – 1 września 2024 r.

• Dzisiaj spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15 w kościele.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i Biuletyn Parafialny.
  • Rozpoczęcie roku szkolnego 2 września. Msza św. o 8.00. Kwadrans przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
  • W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypada we wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • W sobotę 7 września na 9.00 ks. proboszcz zaprasza młodszych ministrantów, natomiast na 9.30 kandydatów na ministrantów, na godzinę 10.00 młodsze lektorki do salki na plebanię.
  • Za tydzień kolekta budowlana. Polecam Waszej uwadze skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  • Biuro parafialne we wrześniu czynne o stałych porach.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  • W niedzielę 8 września o 9.45 w kaplicy przy zakrystii spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.
  • Intencje na 2025 rok będą przyjmowane w biurze parafialnym w październiku.
  • Do dzisiaj trwa wystawa prac plastycznych, Dziękujemy Stowarzyszeniu Pasjonatów Malarstwa za te inicjatywę, która przyciągała przez wakacje turystów do naszej świątyni.
  • Wrześniowy termin odwiedzin stałych zgłoszonych chorych zostanie podany w niedzielę 8 września.
  • Za tydzień rozpocznie się Wielki Odpust w Swarzewie.