<b>Ogłoszenia</b> 8 września 2024.

XXIII Niedziela Zwykła – 8 września 2024 r.

1. Rozpoczynamy Tydzień wychowania – czas modlitwy i refleksji nad szkoła, katecheza w szkole, edukacja i wychowaniem młodego pokolenia.
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada w piątek św. Jana Chryzostoma, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W sobotę 14 września rozpoczniemy w Żarnowcu rok formacyjny oazy. Zapraszamy członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie.
  3. Intencje na 2024 rok będą przyjmowane w biurze parafialnym po 1 października.
  4. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn oraz skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  5. Za tydzień w niedzielę spotkanie rodziców dzieci klas III w kaplicy za zakrystią o godz. 9.45.
  6. Bóg zapłać za dzisiejszą kolektę budowlaną.
  7. Ks. proboszcz dzisiaj kwestuje w Parafii Matki Kościoła w Gdańsku – Zielonym Trójkącie, w tygodniu będzie na rekolekcjach kapłańskich, zatem opiekę duszpasterską w parafii sprawuje o. Jordan Konkel OFM.