<b>Ogłoszenia</b> 29 września 2024r.

XXVI Niedziela Zwykła – 29 września 2024 r.

1. Dzisiaj przypada 110 światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. W tym tygodniu rozpoczniemy październik – miesiąc różańcowy. Za tydzień o 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele.

3. W tym tygodniu przypada w poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w środę wspominamy Aniołów Stróżów, w piątek św. Franciszka z Asyżu – odpust na Helu, w sobotę św. Faustynę Kowalską – odpust w Pucku.

4. Jutro w poniedziałek o godz. 20.00 spotkanie w kościele Rady Duszpasterskiej i Zelatorów Różańca św.
5. W czwartek od godz. 9.00 ks. proboszcz odwiedzi z sakramentami świętymi stałych zgłoszonych chorych.

6. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 16.20 do 17.00  po nabożeństwie różańcowym dzieci i przed Mszą św. o 18.00.

7. Na nabożeństwa różańcowe dorosłych i młodzież zapraszamy codziennie w dni powszednie o godz. 17.30. Zapraszamy dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Trwa konkurs na najładniejszy portret MB. Swarzewskiej. Jego rozstrzygnięcie będzie 7 października.

8. W niedzielę 6 października poświęcenie różańców dla dzieci I Komunijnych o godz. 10.30.

9. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, oraz biuletyn parafialny.

10. Intencje mszalne na 2025 rok będą przyjmowane w biurze parafialnym po 1 października.