<b>Ogłoszenia</b> 22 września 2024r.

XXV Niedziela Zwykła – 22 września 2024 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. w salce na plebanii spotkanie rodziców klasy III i katecheza dla bierzmowanych – uczniów klasy I szkoły ponadpodstawowej.
  2. Dzisiaj ogólnopolska zbiórka ofiar do puszek na pomoc powodzianom organizowaną przez Caritas.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada w poniedziałek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, w piątek wspomnienie św. Wincentego a’ Paulo, w sobotę św. Wacława. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  4. 25 września w środę nasza parafia ma wyznaczoną adorację Najświętszego Sakramentu. Ta wieczysta adoracja trwająca cały rok w parafiach naszej diecezji jest okazją do modlitwy w intencji naszej parafii, wspólnoty archidiecezjalnej, w intencji Kościoła powszechnego i naszych osobistych. W biuletynie, gablotce i na stronie WWW. zamieszczony jest porządek adoracji.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, natomiast u ministrantów biuletyn parafialny.
  6. Dziękujemy za pamięć o ofiarach składanych do puszki na sprzątanie kościoła środowych ofiarach na kwiaty do kościoła.
  7. Intencje mszalne na 2024 rok będą przyjmowane w biurze parafialnym po 1 października.