<b>Ogłoszenia</b> 20.10.2024r.

XXIX Niedziela Zwykła 20 października 2024 roku

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla uczniów klasy I, kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. Powoli dobiega też końca październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy dziś o 15.00, dzieci od poniedziałku do piątku na 16.00, dorosłych w dni powszednie na 17.30. W niedzielę 6 listopada na 10.30 dzieci przynoszą kompletne podpisane plansze z naklejkami. Najwytrwalszym miłośnikom Różańca wręczymy nagrody.
  4. We wtorek w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.
  5. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych można przynosić do zakrystii, biura parafialnego, lub w kopercie złożyć na tacy podczas kolekty. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany o 17.30 2,4,6,8 listopada. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, przeznaczamy na budowę kościoła.
  6. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  7. W 2024 r. zmiana czasu z letniego na zimowy przypada na noc z 26 na 27 października. Zegarki przestawimy o 2 w nocy. Trzeba je cofnąć o godzinę, co oznacza, że w tym jednym dniu będziemy spać o 60 minut dłużej.
  8. Tydzień na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy do puszki 985 PLN. Trwa montaż lamp iluminacji całego kościoła. W najbliższym czasie będą zamówione nierdzewne aluminiowe barierki do wejść od strony zachodniej, czyli ulicy Zielonej.
  9. W dniu 6 października liczenie wiernych pokazało, że na Mszach św. było w tym dniu i w sobotę wieczorem w naszej parafii 460 osób plus 20 w domu opieki, co daje 38% zameldowanych w Chłapowie.