<b>Ogłoszenia</b> 14 września 2024r.

XXIV Niedziela Zwykła – 15 września 2024 r.

1. Dziś przypada 58 Dzień Modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, w środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona młodzieży oraz Polski, w piątek przypada wspomnienie męczenników koreańskich, w sobotę święto Mateusza Apostoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. Dzisiaj o 9.45 w kaplicy za prezbiterium spotkanie rodziców klasy III w związku z przygotowaniami do I Komunii św.
  3. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w życie wspólnot parafialnych. Plan pracy półrocznej ministrantów, lektorek i oazy jest opublikowany na facebook’u parafialnym.
  4. Za tydzień po Mszy św. o 10.30 katecheza w salce dla kandydatów do bierzmowania (klasy I szkoły ponadpodstawowej)
  5. Spotkanie Rady Ekonomicznej Parafii w celu podsumowania letniej akcji zbierania funduszy na budowę kościoła 23 września o godz. 19.00 na plebanii. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i animatorów oazowych w dniu 30 września o godz. 20.00 w kościele, następnie na plebanii.
  6. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.