Ogłoszenia – 22 stycznia 2017 r.

III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2017 r.

• Trwa obchodzony w Kościele katolickim Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. 26 stycznia obchodzony będzie XVII Dzień Islamu. Włączając się w dzieło jedności między ludźmi wiary poprzez osobistą modlitwę prośmy o trwałe owoce tego tygodnia.
  • Jutro po wieczornej Mszy świętej spotkanie opłatkowe chóru na plebanii.
  • Kończy się kolęda. Pozostały dwie wizyty 24 stycznia na ul. Żeromskiego i Jeżynowej oraz 27 stycznia na ul. Wąskiej i Koralowej. Jest możliwość zamówienia kolędy dodatkowej, jeśli w wyznaczonym terminie była niemożliwa. Dziękuje wszystkim za spotkania z okazji kolędy, wspólną modlitwę, rozmowę i poczęstunek.
  • Rycerze Kolumba zapraszają chętnych mężczyzn do wstąpienia w ich szeregi. 27 stycznia o godzinie 17:30 będzie okazja do spotkania z rycerzami w salce na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 16:00 gościć będziemy chór „Strzelenka” z Tuchomia, który ubogaci śpiewem w języku kaszubskim liturgię Mszy świętej.
  • W tym tygodniu wspominamy: we wtorek świętego Franciszka Salezego, w środę nawrócenie świętego Pawła, w czwartek świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek błogosławionego Jerzego Matulewicza, w sobotę świętego Tomasza z Akwinu. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy z okazji ich święta serdeczne życzenia i powierzamy opiece świętych Patronów.
  • Intencje mszalne na rok 2018 będę przyjmował po 31 stycznia w biurze parafialnym.
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualnego Gościa Niedzielnego i biuletyn parafialny.
  • Serdecznie dziękuje wszystkim panom za prace w kościele i na plebanii w ciągu minionego tygodnia.
  • W dalszym ciągu zapraszam do adoracji przy żłóbku.

Ks. Sławomir Skoblik