Ministranci w Gdańsku

29 sierpnia na zakończenie wakacji odbyła się wycieczka ministrantów do Gdańska.

W wyjeździe wzięli udział Maksymilian Marzejon Dawid Bolda, Krzysztof Bradtke, Mateusz Styn, Kajetan Plinski, Adrian Laga, Damian Laga i Marta Ciskowska. Opiekunem był ks. Sławomir Skoblik.

Zwiedziliśmy katedrę oliwską z krużgankami. Po przyjeździe tramwajem do centrum zjedliśmy obiad w barze mlecznym,nawiedziliśmy bazylikę świętego Mikołaja, zwiedziliśmy Muzeum Zegarów Wieżowych w kościele świętej Katarzyny, nawiedziliśmy bazylikę świętej Brygidy i Mariacką.

Po drodze wstąpiliśmy do kościoła świętego Jana. Byliśmy też na lodach w „Misiu”.

Wycieczka zakończyła się na Starym Przedmieściu w kościele Piotra i Pawła i przy ruchomej szopce w kościele świętej Trójcy.

ZOBACZ ZDJĘCIA – Kliknij!!!