Ogłoszenia – 10 kwietnia 2016 r.

• Dzisiaj druga niedziela kwietnia – kolekta specjalna na budowę. Po 14 kwietnia będziemy dalej uszczelniać sufit. Bóg zapłać.Także dzisiaj o godz. 14:15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych.
  • Wtorek – o godz. 19:00 katecheza dla młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania. Przynosimy ze sobą indeksy.
  • czwartek, piątek i sobotę będą odbywały się centralne uroczystości 1050 rocznicy Chrztu Polski.
  • W przyszłą niedzielę przypada 8 rocznica nominacji Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia na Metropolitę Gdańskiego oraz 33 rocznica święceń biskupich Księdza Arcybiskupa Seniora Tadeusza Gocłowskiego.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu w piątek po wieczornej Mszy Świętej proszę Państwa z ul. Władysławowskiej 3-23, Piaskowej, Dolnej, Bocznej, Kopalnianej i Solnej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett