Ogłoszenia – 28 lutego 2016 r.

• Spotkanie dla rodziców przed bierzmowaniem – w poniedziałek o godz. 18:30.
  • Wtorek – obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota marca
  • – pierwszy piątek: – odwiedzanie chorych od godz. 9:00spowiedź św. dla dzieci o godz. 15:00Komunia św. pierwszopiątkowa po Drodze Krzyżowej
  • – w piątek obchodzimy święto św. Kazimierza.
  • Burmistrz Władysławowa serdecznie zaprasza Mieszkańców Chłapowa na zebranie w dniu 4 marca 2016 r. (piątek) o godz. 17.00 w Remizie Strażackiej.
  • Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą marca. O godz. 14:15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych. W marcu będziemy modlili się za rodziny przeżywające trudności, aby otrzymały wsparcie, a dzieci mogły wzrastać w zdrowym i pogodnym środowisku.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu – jeśli można – też w sobotę o godz. 18:30, bardzo proszę mieszkańców ul. Władysławowskiej 16 – 46 i Gospodarskiej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett