Ogłoszenia – 6 grudnia 2015 r.

• Niedziela – dzisiaj – o godz. 14.15 odmówimy Różaniec Róż Różańcowych. Będziemy modlili się za rodziny, które cierpią, aby w narodzinach Jezusa odnalazły znak nadziei.
  • Poniedziałek – świętego Ambrożego.
  • Wtorek – Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny. Msze św. odprawiamy o godz. 8:00; 16:00 i 17:00. Dzieci przychodzą na godz. 17:00.
  • Przyszła niedziela – kolekta budowlana. Zbieramy na ocieplenie dachu. Zawieszenie dzwonów – musieliśmy zmienić firmę. Teraz czekamy cierpliwie na swoją kolej. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. W tym tygodniu w piątek bardzo proszę państwa z ul. Władysławowskiej 48 – 78, Jarzynowej, Chłopskiej i Koralowej.
  • Zabawa parafialna9 stycznia. Cena od osoby – 100 zł. Zapisy u pani Borchmann w sklepie. Zapraszamy.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett