Ogłoszenia – 29 listopada 2015 r.

• Roraty – codziennie o godz. 17:00. Dzieci na roraty przynoszą lampiony. Od jutra Mszę św. w dni powszednie odprawiamy  tylko o godz. 17:00, w okresie zimowym w dni powszednie będzie tylko jedna Msza Święta.
  • Święci w tym tygodniu:

– poniedziałek – świętego Andrzeja Apostoła

– czwartek – świętego Franciszka Ksawerego

– piątek – św. Barbary. U nas Uroczystość Odpustowa. Msze św.odprawimy o godzinie 8:00 i sumę o godz. 17:00. Kaznodzieją Odpustowym będzie Ksiądz Tyberiusz Kroplewski, a sumie odpustowej będzie przewodniczył Ksiądz Infułat Stanisław Zięba. Chociaż jest to piątek, ze względu na Uroczystość, w naszej parafii nie obowiązuje post.

• W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota grudnia:

pierwszy czwartek – ze względu na odpust- spowiedź dla dzieci o godz. 16:00, Komunia św. w piątek na Mszy Świętej.

pierwszy piątek – odwiedzanie chorych od godziny 9:00 – ze względu na Mszę św. ranną, może się  trochę opóźnić.

• Przyszła niedziela jest  pierwszą niedzielą grudnia. O godz. 14:15  odmówimy wspólny Różaniec Róż Różańcowych. Będziemy modlili się  za rodziny, zwłaszcza te, które cierpią , aby odnalazły w narodzinach Jezusa znak nadziei.
  • Zabawa parafialna – 9 stycznia .Rada naszej parafii i wolontariusze przygotowują okazałą zabawę. Cena – 100 zł od osoby. Zapisy u p. Joanny Borchmann w sklepie. Nie będzie licytacji i fantów. Serdecznie zapraszamy. Fundusze z zabawy są przeznaczone na ocieplenie poddasza kościoła.
  • Sprzątanie kościoław tym tygodniu wyjątkowo we czwartek po Mszy Świętej. Bardzo serdecznie proszę mieszkańców ul. Władysławowskiej 16 – 46
    i Gospodarskiej.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett