Papieski Festyn Rodzinny i Biegi Papieskie we Władysławowie

maraton-JP_II_3PAPIESKI FESTYN RODZINNY
W niedzielę 4 października odbędzie się we Władysławowie Papieski Festyn Rodzinny.

Najważniejsze cele festynu to budowanie wspólnoty parafialnej i pogłębianie więzi międzyludzkich oraz propagowanie myśli i nauczania papieża Jana Pawła II.
Festyn rozpocznie się ok. 14:00, a zakończy finałem loterii fantowej ok 18:00.

XII BIEG PAPIESKI o MEMORIAŁ ŚW. JANA PAWŁA II

Tegoroczny Półmaraton o Memoriał św. Jana Pawła II będzie miał miejsce 4 października.

Zbiórka wszystkich uczestników Biegu na placu przy kościele we Władysławowie o godz. 12.00, skąd nastąpi wyjazd do Jastarni lub bezpośrednio na miejscu przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jastarni.

• godz. 13:00 – uroczyste otwarcie Biegu na placu przy Gimnazjum im. JP II w Jastarni
  • godz. 13:30 – start Biegu Głównego.
  • godz. 14:00 – start zawodników na wózkach Udział w zawodach prosimy potwierdzić najpóźniej do 28 września.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. telefonu: 607-373-969 ( Augustyn Hadas), e-mail: kaszub1@vp.pl

Regulamin biegowy

BIEG RODZINNY o MEMORIAŁ ŚW. JANA PAWŁA II w Alejach gwiazd rozpocznie się o godz. 16:30.
Zapisy przy pomniku Abrahama od godz. 16:00. (ok. 500 metrów) Na bieg zapraszamy całe rodziny.